İŞ İLANI: Teknik Ressam

 

Genel Bilgiler
Pozisyon: Betonarme Teknik Ressam  Statiker Teknik Ressam
İlan Tarihi: 30.01.2017
Son Başvuru Tarihi:
Çalışma Saatleri: Tam zamanlı;  45 saat/hafta
Yer: Çayyolu / Ankara
Başvuru: Form ile -> kariyer@stand.com.tr
 İş Tanımı
Ankara ofisimizde görevlendirilmek üzere, disiplinli ve titiz çalışan, bilgisayar destekli çizim konusunda yetenekli, betonarme ve çelik yapıların projelendirilmesi konusunda mühendis ekip ile uyumlu bir şekilde çalışabilen Betonarme Teknik Ressamı arkadaşlar görev almaktadır.
Aranılan Nitelikler
  • Yapı Ressamlığı, İnşaat Teknikerliği veya ilgili bölümlerden mezun
  • Betonarme projelendirme tecrübesine sahip
  • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip ve öğrenmeye istekli
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli
  • Esnek mesai saatlerine değil verimli mesai saatlerine odaklı
  • Ankara’da ikamet eden/edebilecek
 
Teknik Yetkinlikler
  • Çok iyi derecece AutoCAD kullanabilen ve kavramlara hakim
  • Revit Structure ile model oluşturabilecek yeteneğe sahip,
  • İyi derece Excel ve Word kullanabilen
Firmamız Hakkında
STAND Mühendislik olarak sunduğumuz hizmetlerde en son teknolojilerin kullanımıyla, projelendirme kalitesini yüksek seviyelere taşıyan öncü bir yapısal mühendislik firmasıyız. Sektördeki konumumuzu 2008 yılında Moskova ofisimizi açarak güçlendirirken, ilerici düşünce ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile birçok projenin altına başarı ile imza attık.

Her geçen gün, becerilerimizin ve kapasitemizin üstüne çıkmaya çalışarak, topluma ilham veren ve bizleri daha da ileriye götüren projeler geliştirerek, Türk İnşaat Mühendisliğini hak ettiği çizgiye taşımak için çaba sarf etmekteyiz.

Başvuru İçin
Lütfen başvuru formunu bilgisayarınıza indirin, gerekli alanları doldurduktan ve soruları cevapladıktan sonra, kısa ve öz bir şekilde neden pozisyon için uygun olduğunuzu ve başvurunuzdaki motivasyonunuzu özetleyen kısa bir ön yazı ile kariyer@stand.com.tr adresine gönderin. (Indeed kariyer sitesinden yapılan başvurular incelenememektedir, lütfen başvurularınızı direk olarak bize yapınız) Ayrıca başvurunuzu göndermeden önce iş başvurularınız ile ilgili genel tavsiyeler adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

theme by teslathemes