SIK SORULAN SORULAR

Firmamız hakkında veya iş başvurusu hakkında spesifik olarak sormak istediğiniz sorular varsa, sorularınızı aşağıya yorum bırakarak veya kariyer@stand.com.tr adresine e-mail yolu ile sorabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Selma PEKTAŞ
June 10th, 2014 at 5:00 pm

Eğitimimi Bülent Ecevit Üniversitesinde Teknik Ressam olarak tamamladım. İş tecrübem olmamasına rağmen kolay öğrenme kabiliyetime ve kendime güveniyorum .

Stand
June 11th, 2014 at 9:09 pm

Merhaba Selma,

Şu anda Teknik Ressam olarak şirketimizde mevcut olan bir açık pozisyonumuz var. İlgileniyorsan başvuru formunu doldurarak kariyer@stand.com.tr adresine göndermelisin.

Başarılar.

Fırat Kandemir
March 7th, 2016 at 6:59 am

Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisi mühendislik fakültesi mezunuyum sap2000 seviyem az, idecad statik ,Autocad seviyem orta aranızda statiker mühendis olarak çalışmak isterim.

Stand
March 20th, 2016 at 10:07 pm

Merhaba Fırat,

Pozisyonlar sayfası İnşaat Mühendisi kısmında başvuru için yapman gerekenlerin kısa özetini bulabilirsin. Anlatılan şekilde yapacağın başvurunu değerlendirebiliriz, ilgin için teşekkür ederiz, görüşmek üzere.

A. V. Kürşat ÇOBAN
September 27th, 2016 at 11:56 am

Merhaba,
İnşaat Mühendisliği pozisyonunda hala boş yer var mı? Pozisyonlar sayfasında istenilen belgeleri doldurdum ve tarafınıza mail ile gönderdim.
İyi Günler.

Stand
October 3rd, 2016 at 11:28 am

Merhaba Kürşat,

Evet, gelen başvuruları değerlendiriyoruz.

Teşekkür Ederiz.

LEAVE A COMMENT

theme by teslathemes